T521V686M016ATE0507280 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
68 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 50mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T521V686M016ATE0507280
DigiKeys varenummer
399-T521V686M016ATE0507280TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T521V686M016ATE0507280
Beskrivelse
CAP TANT SMD POLYMER
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T521V686M016ATE0507280 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Kapacitans
68 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,075" (1,90mm)
Spænding - Nominel
16 V