T523W686M025APE050
DigiKeys varenummer
399-T523W686M025APE050TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T523W686M025APE050
Beskrivelse
68.0UF 25.0V
Producentens standard leveringstid
45 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
68 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 25 V 2917 (7343 metrisk) 50mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50mOhm @ 100kHz
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Kapacitans
68 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Spænding - Nominel
25 V