T520D686M016ATE0508000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 494
På lager: 0
På lager: 3.860
Datablad
På lager: 950
68 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 50mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520D686M016ATE0508000
DigiKeys varenummer
399-T520D686M016ATE0508000TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T520D686M016ATE0508000
Beskrivelse
68.0UF 16.0V
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans
68 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
16 V