T520C227M006ATE0157706 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 33.980
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
220 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 6.3 V 2312 (6032 metrisk) 15mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520C227M006ATE0157706
DigiKeys varenummer
399-T520C227M006ATE0157706-ND
Producenter
Producentens varenummer
T520C227M006ATE0157706
Beskrivelse
220.UF 6.0V
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
15mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Boks
Kapacitans
220 µF
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Spænding - Nominel
6.3 V