T543C227K006ATW015
DigiKeys varenummer
399-T543C227K006ATW015TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T543C227K006ATW015
Detaljeret beskrivelse
220 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 6.3 V 2312 (6032 metrisk) 15mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T543C227K006ATW015 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
220 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
6.3 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
15mOhm @ 100kHz