T495A106K010AHE2K0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Cal-Chip Electronics, Inc.
På lager: 2.785
Datablad
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 1206 (3216 metrisk) 2Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495A106K010AHE2K0
DigiKeys varenummer
399-T495A106K010AHE2K0TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495A106K010AHE2K0
Beskrivelse
CAP TANT SMD AUTO
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T495A106K010AHE2K0 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Spænding - Nominel
10 V