T494X337K010AH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 990
Datablad
Opgradering
På lager: 704
Opgradering
På lager: 427
På lager: 424
På lager: 805
På lager: 0
På lager: 92
På lager: 322
På lager: 464
330 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T494X337K010AH
DigiKeys varenummer
399-10277-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T494X337K010AH
Beskrivelse
CAP TANT 330UF 10% 10V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T494X337K010AH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
X
Spænding - Nominel
10 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm