T510X337K010AHE035
DigiKeys varenummer
399-8547-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-8547-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-8547-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T510X337K010AHE035
Beskrivelse
CAP TANT 330UF 10% 10V 2917
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 35mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T510X337K010AHE035 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 85°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
X
Spænding - Nominel
10 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
35mOhm