T489C156K020ATA400 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
15 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 2312 (6032 metrisk) 400mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T489C156K020ATA400
DigiKeys varenummer
399-T489C156K020ATA400TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T489C156K020ATA400
Beskrivelse
CAP TANT SMD
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T489C156K020ATA400 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
20 V
Klassificeringer
AEC-Q200
Funktioner
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
400mOhm @ 100kHz