T350G106M035AT7305 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
10 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 35 V Radial, Disk 2Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T350G106M035AT7305
DigiKeys varenummer
399-T350G106M035AT7305TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
T350G106M035AT7305
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T350G106M035AT7305 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,248" diam. (6,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,402" (10,20mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Spænding - Nominel
35 V