T350G106M035AT7303 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
10 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 35 V Radial, Disk 2Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T350G106M035AT7303
DigiKeys varenummer
399-T350G106M035AT7303TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T350G106M035AT7303
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T350G106M035AT7303 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,248" diam. (6,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,402" (10,20mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Spænding - Nominel
35 V