T110D337K006AT2864 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Vishay Sprague
Vishay Sprague
På lager: 69
Billede for T110D337K006AT2864 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T110D337K006AT2864
DigiKeys varenummer
399-T110D337K006AT2864-ND
Producenter
Producentens varenummer
T110D337K006AT2864
Beskrivelse
330.UF 6.0V
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 6 V Aksial
Kategori
Type
Hermetisk forseglet
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bakke
Pakke/hus
Aksial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,351" diam. x 0,786" L (8,92mm x 19,96mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
D
Tolerance
±10%
Funktioner
Universal
Spænding - Nominel
6 V