150D337X9006S2BE3
DigiKeys varenummer
150D337X9006S2BE3-ND
Producenter
Producentens varenummer
150D337X9006S2BE3
Beskrivelse
CAP TANT 330UF 10% 6V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
330 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 6 V Aksial
EDA/CAD-modeller
150D337X9006S2BE3 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,351" diam. x 0,786" L (8,92mm x 19,96mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
S
Spænding - Nominel
6 V