R76QD0470CK00J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
På lager: 587
470 pF Filmkondensatorer 400V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R76QD0470CK00J
DigiKeys varenummer
399-R76QD0470CK00JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
R76QD0470CK00J
Beskrivelse
CAP FILM AUTO POLYPROP RAD
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
R76QD0470CK00J Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1.355 Ohms
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,118" B (10,00mm x 3,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,319" (8,10mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
400V
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)