R75PN3330DQ30K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 9
Datablad
På lager: 0
0.33 µF Filmkondensatorer 250V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R75PN3330DQ30K
DigiKeys varenummer
399-R75PN3330DQ30KTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
R75PN3330DQ30K
Beskrivelse
CAP FILM AUTO POLYPROP RAD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
R75PN3330DQ30K Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
9.6 mOhms
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,394" B (26,50mm x 10,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,732" (18,60mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
250V
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V