R75PN3330AA30K
DigiKeys varenummer
399-R75PN3330AA30K-ND
Producenter
Producentens varenummer
R75PN3330AA30K
Beskrivelse
CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF Filmkondensatorer 250V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
R75PN3330AA30K Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Pakke/hus
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,394" B (26,50mm x 10,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,732" (18,60mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
250V
Applikationer
Automotive; Højfrekvent, Omskiftning; Høj impuls, DV/DT
Spændingsklassifikation - DC
630V