R60IN4330CK30J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 0
KEMET
På lager: 0
Datablad
3.3 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R60IN4330CK30J
DigiKeys varenummer
399-R60IN4330CK30JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
R60IN4330CK30J
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
R60IN4330CK30J Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,433" B (26,50mm x 11,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,791" (20,10mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Applikationer
Automotive
Spændingsklassifikation - DC
250V