R60IN43305030J er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
3.3 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R60IN43305030J
DigiKeys varenummer
399-R60IN43305030J-ND
Producenter
Producentens varenummer
R60IN43305030J
Beskrivelse
CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
R60IN43305030J Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,433" B (26,50mm x 11,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,791" (20,10mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Applikationer
Automotive
Spændingsklassifikation - DC
250V