R474R34700001K er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 671
Datablad
0.47 µF Filmkondensatorer 440V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R474R34700001K
DigiKeys varenummer
399-R474R34700001K-ND
Producenter
Producentens varenummer
R474R34700001K
Beskrivelse
CAP FILM 0.47UF 10% 1KVDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bakke
Størrelse/dimension
1,260" L x 0,512" B (32,00mm x 13,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,870" (22,10mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
440V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)