R46KN333050H1K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.33 µF Filmkondensatorer 275V 560V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R46KN333050H1K
DigiKeys varenummer
399-R46KN333050H1K-ND
Producenter
Producentens varenummer
R46KN333050H1K
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
R46KN333050H1K Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,276" B (26,50mm x 7,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,634" (16,10mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
275V
Spændingsklassifikation - DC
560V