R46KN3330JHH1K
DigiKeys varenummer
399-R46KN3330JHH1K-ND
Producenter
Producentens varenummer
R46KN3330JHH1K
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF Filmkondensatorer 275V 560V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
R46KN3330JHH1K Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,276" B (26,50mm x 7,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,634" (16,10mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
275V
Spændingsklassifikation - DC
560V