R46KI21000001K1
DigiKeys varenummer
399-R46KI21000001K1-ND
Producenter
Producentens varenummer
R46KI21000001K1
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 10% 560VDC RAD
Detaljeret beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 275V 560V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
R46KI21000001K1 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,437" (11,10mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
275V
Spændingsklassifikation - DC
560V