R463I21005001K
DigiKeys varenummer
399-12675-ND
Producenter
Producentens varenummer
R463I21005001K
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Detaljeret beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
R463I21005001K Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,437" (11,10mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V