F881KG152J300R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1500 pF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881KG152J300R
DigiKeys varenummer
399-F881KG152J300RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F881KG152J300R
Beskrivelse
1500PF 300V
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,157" B (10,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)