F881KG152J300L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1500 pF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881KG152J300L
DigiKeys varenummer
399-F881KG152J300LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F881KG152J300L
Beskrivelse
1500PF 300V
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,157" B (10,00mm x 4,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)