F881DH823M300R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.082 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881DH823M300R
DigiKeys varenummer
399-F881DH823M300RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F881DH823M300R
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F881DH823M300R Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
1,024" L x 0,315" B (26,00mm x 8,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,630" (16,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)