F881DH823M300L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.082 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881DH823M300L
DigiKeys varenummer
399-F881DH823M300LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F881DH823M300L
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD Y2
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F881DH823M300L Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Størrelse/dimension
1,024" L x 0,315" B (26,00mm x 8,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,630" (16,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)