F881BC123J300R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F881BC123J300R er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881BC123J300R
DigiKeys varenummer
399-F881BC123J300RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F881BC123J300R
Beskrivelse
.012UF 300V
Detaljeret beskrivelse
0.012 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)