F881BC123J300L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.012 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881BC123J300L
DigiKeys varenummer
399-F881BC123J300LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F881BC123J300L
Beskrivelse
.012UF 300V
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)