F872BS823J480Z kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F872BS823J480Z er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872BS823J480Z
DigiKeys varenummer
399-F872BS823J480Z-ND
Producenter
Producentens varenummer
F872BS823J480Z
Beskrivelse
.082UF 480V
Detaljeret beskrivelse
0.082 µF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,394" B (18,00mm x 10,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,630" (16,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)