F872BS823J480R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Billede for F872BS823J480R er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872BS823J480R
DigiKeys varenummer
399-F872BS823J480RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F872BS823J480R
Beskrivelse
.082UF 480V
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.082 µF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,394" B (18,00mm x 10,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,630" (16,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)