F872BR683J480R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F872BR683J480R er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872BR683J480R
DigiKeys varenummer
399-F872BR683J480RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F872BR683J480R
Beskrivelse
.068UF 480V
Detaljeret beskrivelse
0.068 µF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,512" B (18,00mm x 13,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)