F872BR683J480A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F872BR683J480A er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872BR683J480A
DigiKeys varenummer
399-F872BR683J480A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F872BR683J480A
Beskrivelse
.068UF 480V
Detaljeret beskrivelse
0.068 µF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,512" B (18,00mm x 13,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)