F872BI563M480L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.056 µF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872BI563M480L
DigiKeys varenummer
399-F872BI563M480LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F872BI563M480L
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD X1
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F872BI563M480L Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,689" (17,50mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)