F872BI563M480C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.056 µF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872BI563M480C
DigiKeys varenummer
399-F872BI563M480C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F872BI563M480C
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F872BI563M480C Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,689" (17,50mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)