F861BB253J310Z kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F861BB253J310Z er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861BB253J310Z
DigiKeys varenummer
399-F861BB253J310Z-ND
Producenter
Producentens varenummer
F861BB253J310Z
Beskrivelse
.025UF 310V
Detaljeret beskrivelse
0.025 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,157" B (18,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V