F861BB253J310L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F861BB253J310L er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861BB253J310L
DigiKeys varenummer
399-F861BB253J310LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F861BB253J310L
Beskrivelse
.025UF 310V
Detaljeret beskrivelse
0.025 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,157" B (18,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V