F462BS823J1K0L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.082 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F462BS823J1K0L
DigiKeys varenummer
399-F462BS823J1K0LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F462BS823J1K0L
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,394" B (18,00mm x 10,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,630" (16,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
300V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)