F462BS823J1K0A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.082 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F462BS823J1K0A
DigiKeys varenummer
399-F462BS823J1K0A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F462BS823J1K0A
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,394" B (18,00mm x 10,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,630" (16,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
300V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)