F462BB103M1K0R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
10000 pF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F462BB103M1K0R
DigiKeys varenummer
399-F462BB103M1K0RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F462BB103M1K0R
Beskrivelse
CAP
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Hulmontering
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,157" B (18,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±20%
Spændingsklassifikation - AC
300V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)