F462BB103M1L2C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
10000 pF Filmkondensatorer 400V 1250V (1,25kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F462BB103M1L2C
DigiKeys varenummer
399-F462BB103M1L2C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F462BB103M1L2C
Beskrivelse
CAP
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,157" B (18,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±20%
Spændingsklassifikation - AC
400V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1250V (1,25kV)