F461BB184K250R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.18 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461BB184K250R
DigiKeys varenummer
399-F461BB184K250RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F461BB184K250R
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Hulmontering
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,157" B (18,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
160V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
250V