F461BB184K250C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.18 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461BB184K250C
DigiKeys varenummer
399-F461BB184K250C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F461BB184K250C
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,157" B (18,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±10%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
160V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
250V