F461AK184M160R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F461AK184M160R er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461AK184M160R
DigiKeys varenummer
399-F461AK184M160RTR-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F461AK184M160R
Beskrivelse
CAP FILM 0.18UF 20% 160VDC RAD
Detaljeret beskrivelse
0.18 µF Filmkondensatorer 90V 160V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,197" B (13,00mm x 5,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
90V
Applikationer
Universal
Spændingsklassifikation - DC
160V