F461AK184M160L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F461AK184M160L er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461AK184M160L
DigiKeys varenummer
399-F461AK184M160LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F461AK184M160L
Beskrivelse
.180UF 160V
Detaljeret beskrivelse
0.18 µF Filmkondensatorer 90V 160V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,197" B (13,00mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±20%
Spændingsklassifikation - AC
90V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
160V