ERP610W222MEJ0
DigiKeys varenummer
399-13585-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERP610W222MEJ0
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 760VAC RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±20% 760VAC Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERP610W222MEJ0 Modeller
Kategori
Klassificeringer
X1, Y1
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,472" diam. (12,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,591" (15,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,492" (12,50mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Lige
Temperaturkoefficient
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-40°C – 125°C