C752U222MWWDAAWL25
DigiKeys varenummer
399-C752U222MWWDAAWL25-ND
Producenter
Producentens varenummer
C752U222MWWDAAWL25
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 760VAC RADIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial, Disk
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,472" diam. (12,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,591" (15,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,492" (12,50mm)