C967U682MZVDCAWL40 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
6800 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5V (F) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C967U682MZVDCAWL40
DigiKeys varenummer
C967U682MZVDCAWL40-ND
Producenter
Producentens varenummer
C967U682MZVDCAWL40
Beskrivelse
CAP CER 6800PF 440VAC Y5V RADIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C967U682MZVDCAWL40 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Størrelse/dimension
0,512" diam. (13,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)