C967U682MZVDBA7317 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Datablad
6800 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5V (F) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C900 C21U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C967U682MZVDBA7317
DigiKeys varenummer
399-9534-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C967U682MZVDBA7317
Beskrivelse
CAP CER 6800PF 440VAC Y5V RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C967U682MZVDBA7317 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Monteringstype
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,512" diam. (13,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)