C961U682MZVDBAWL35 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Similar
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
6800 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5V (F) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C961U682MZVDBAWL35
DigiKeys varenummer
C961U682MZVDBAWL35-ND
Producenter
Producentens varenummer
C961U682MZVDBAWL35
Beskrivelse
CAP CER 6800PF 440VAC Y5V RADIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C961U682MZVDBAWL35 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,512" diam. (13,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)